Entries by Class

BEGINNERS ALL DAYS (18)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Rosenauer Maria Anna
Naturfreunde Linz
1988
5455
Naturfreunde Linz
Bürgi Lisia
Olg Bern
1990
0
Olg Bern
Laky Daniel
Olg Bern
1987
0
Olg Bern
Fakhri Alice
Olg Bern
1994
0
Olg Bern
Hartl Antonia
HSV Ried im Innkreis
2000
5423
HSV Ried im Innkreis
Gattringer Elisa
HSV Ried im Innkreis
2009
5428
HSV Ried im Innkreis
Gattringer Mia
HSV Ried im Innkreis
2011
433036
HSV Ried im Innkreis
Fux Amèle
ASCO Lugano
1980
1980131
ASCO Lugano
Bordoni Giancarlo
ASCO Lugano
2011
1398893
ASCO Lugano
Sukova Martina
Hana Orienteering
1966
51457
Hana Orienteering
Kaltenbacher David
HSV OL Wiener Neustadt
2012
939393
HSV OL Wiener Neustadt
Kaltenbacher Tobias
HSV OL Wiener Neustadt
2014
320091
HSV OL Wiener Neustadt
Volpi Dario
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
2010
7051110
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
Tuka Valerie
SIMOLFAN
2003
8002021
SIMOLFAN
Dietrich Kim
Afamdie
2012
0
Afamdie
Dietrich Sari
Afamdie
2010
0
Afamdie
Nedzi Małgorzata
CNOC
1985
0
CNOC
Müller Andreas
LSG Weiher
1962
0
LSG Weiher

BEGINNERS SATURDAY (20)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
BENNICI RIC CARUSO FIL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
NORCINI FRANCESCO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BUFFETTO MAT VELASQUEZ DAV
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
ALBERI GIO LAVARDA FED
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BARONCINI ALB SARUGERI FIL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BENZONI GLO COLOMBO ILA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
CORRIZZATO RIC FANTACUZZI TOM
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
DALL'ASTA THO RIZZATI FAB
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
FIORESIM MOLINA LUD
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
GIANI MARZIANI PERRI
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
MAZZOLENI ALE VERZI' SAL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
GRIMOLDI BEA MINELLI AUR
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BELLIN RIC SARTORIO SIM
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
ALGERI EMMA DEL PIO EMMA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
Volpin, Montesano Aurora, Marco
DBlive
1998
0
DBlive
Celeghin, Dalla Pietà Sara, Davide
DBlive
1998
0
DBlive
Tesser, Battistella Stefano, Davide
DBlive
1997
0
DBlive
Gadler, Rossetti, Veglia Camilla, Giulia, Sergio
DBlive
1997
0
DBlive
Iurilli, Comparin Ilaria, Alessandra
DBlive
2000
0
DBlive
Bonaguro, Biasi Nicolò, Simone
DBlive
1998
0
DBlive

BEGINNERS SUNDAY (11)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Ivetic Ognjen
OAK Novi Sad
1982
0
OAK Novi Sad
Cuca Dragan
OAK Novi Sad
1982
439220
OAK Novi Sad
FAVA Elisa
G.S. CAPANNORI
1983
0
G.S. CAPANNORI
Giolfo Andrea
CRAL G.T.T.
1967
250405
CRAL G.T.T.
Regamey Michel
Care Vevey
1946
0
Care Vevey
Marchand Anic
OLG Max und Moritz
2000
1941611
OLG Max und Moritz
Stupiak Olga
MEDIAS Bt.
1974
0
MEDIAS Bt.
Molnár Mária
MEDIAS Bt.
1967
0
MEDIAS Bt.
Pető Zsolt
MEDIAS Bt.
1969
0
MEDIAS Bt.
Székely Attila
MEDIAS Bt.
1965
0
MEDIAS Bt.
Székely Márton
MEDIAS Bt.
1996
0
MEDIAS Bt.

DIRECT ALL DAYS (41)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Grassow Leonhard
Kaulsdorfer OLV Berlin
2000
8750900
Kaulsdorfer OLV Berlin
Grassow Petra
Kaulsdorfer OLV Berlin
1970
8700222
Kaulsdorfer OLV Berlin
Gehrig Fabienne
OL Amriswil Woman Power
1999
437840
OL Amriswil Woman Power
Pilloud Marie
COLJ
1996
7203919
COLJ
Pilloud Chloé
COLJ
1999
432567
COLJ
Krasznai Orsolya
Minerva
1964
2121342
Minerva
Csepeli Bernadett
Minerva
1994
886604
Minerva
Brand Alex
Gruppo sportivo Altdorf
2007
8655235
Gruppo sportivo Altdorf
Seibel Patrizia
OLG Hondrich
1973
7206768
OLG Hondrich
Pasch Veronika
OL Zimmerberg
1989
504639
OL Zimmerberg
Zazo Cebollero Clara Isabel
Peña Guara
1991
7060608
Peña Guara
Nobbenhuis Hanke
OLK Fricktal
1964
364506
OLK Fricktal
Pölzelbauer Martina
OLG Ströck
1976
7707700
OLG Ströck
Kaltenbacher Helga
HSV OL Wiener Neustadt
1980
320093
HSV OL Wiener Neustadt
Baumann Luisa
Gruppo sportivo Altdorf
2000
646000
Gruppo sportivo Altdorf
Finder Gaby
SIMOLFAN
1965
8062865
SIMOLFAN
Gferer Anna
SIMOLFAN
2002
8514112
SIMOLFAN
Leitner Mario
SIMOLFAN
2002
1211102
SIMOLFAN
Dechant Josef
SIMOLFAN
2002
8160262
SIMOLFAN
Kratochwill Theresia
SIMOLFAN
2002
9650628
SIMOLFAN
Tusek Lina
SIMOLFAN
2002
1409375
SIMOLFAN
CREVATIN FRANCA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1960
2063996
PUNTO K ORIENTEERING ASD
Kovačić Ana
OK Bjelovar
1980
750723
OK Bjelovar
Pilloud Elsa
COLJ
1999
432673
COLJ
Garibotti Margherita
CRAL G.T.T.
1971
2084618
CRAL G.T.T.
NIEDERKOFLER Markus
CRAL G.T.T.
1972
210813
CRAL G.T.T.
SALINA FILIPPO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
CALGARO EDOARDO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
CARRARO GIL COLOMBO EMA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
AMMERATA LORENZO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
ZACCHINO ANNA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BIELLA ROBERTO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
1961
2042375
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
Sikora Miroslav
TJ Banik Ostrava OKD
1948
8303001
TJ Banik Ostrava OKD
Micko Roswitha
SIMOLFAN
1965
8121803
SIMOLFAN
Micko Anja
SIMOLFAN
2003
8122703
SIMOLFAN
GRENEY Diane
SCPO VIE
1998
332676
SCPO VIE
Diane GRENEY
SCPO VIE
1998
332676
SCPO VIE
Romano Sebastian
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
1992
2045656
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
RUINI CRISTINA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1965
2009738
PUNTO K ORIENTEERING ASD
PURINANI SILVANO
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1963
2137099
PUNTO K ORIENTEERING ASD
Gouy-Waz Florent
SCPO VIE
1999
0
SCPO VIE

DIRECT SATURDAY (5)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Canta Nuria
Gruppo sportivo Altdorf
1970
8020364
Gruppo sportivo Altdorf
ROVIS PAOLA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1976
2118107
PUNTO K ORIENTEERING ASD
Marini Patric
Nn
1985
0
Nn
Perrone Francesca
Nn
1986
0
Nn
Marzollo Antonio
Nessuna
1983
0
Nessuna

DIRECT SUNDAY (20)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Facchinelli Davide
nessuna
1988
0
nessuna
Boninsegna Enrico
nessuna
1988
0
nessuna
Balazs Otto
Minerva
1963
2072227
Minerva
Perczel Ambrus
Minerva
1994
45343
Minerva
Canta Nuria
Gruppo sportivo Altdorf
1970
8020364
Gruppo sportivo Altdorf
Zöchling Valentina
SIMOLFAN
1996
2013127
SIMOLFAN
Hofstetter Ruth
ol.biel.seeland
1953
1409515
ol.biel.seeland
Darimont Julie
Bernadette GOVAERTS
1989
0
Bernadette GOVAERTS
Marichal Gilles
Bernadette GOVAERTS
1989
0
Bernadette GOVAERTS
Wieser Renate
SIMOLFAN
1959
2013125
SIMOLFAN
Ebert Veronika
SIMOLFAN
1967
2013152
SIMOLFAN
Sikorova Marie
TJ Banik Ostrava OKD
1948
2092387
TJ Banik Ostrava OKD
Schuller Klaus
SV Mietraching
1936
300946
SV Mietraching
Radl Christian
SIMOLFAN
1961
2013153
SIMOLFAN
Dietrich Karin
Afamdie
1972
58436
Afamdie
FABRIS FULVIO
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1997
2111088
PUNTO K ORIENTEERING ASD
VENUTI NICOLO'
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1997
2137074
PUNTO K ORIENTEERING ASD
DONAGGIO CRISTIANA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1973
2137073
PUNTO K ORIENTEERING ASD
BIASUTTI LEA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1980
1424626
PUNTO K ORIENTEERING ASD
Dodi Fabio
OriBruni - Fosten
1982
0
OriBruni - Fosten

M A (44)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Gaspari Fabio
CO UTOE Bellinzona
1974
8200474
CO UTOE Bellinzona
Seitz Chris
OL Zimmerberg
1997
8653028
OL Zimmerberg
Richter Philippe
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
1990
2240
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
Tschannen Philipp
OL Zimmerberg
1998
1411238
OL Zimmerberg
Fluri Roger
OL Zimmerberg
1992
8422422
OL Zimmerberg
Monai Simon
OL Zimmerberg
1997
8432123
OL Zimmerberg
Junker Jonas
OL Zimmerberg
1995
8240495
OL Zimmerberg
Vonlanthen Noah
OLV Zug
1999
1207352
OLV Zug
Attinger Tim
OL Zimmerberg
2002
8230702
OL Zimmerberg
Gittmaier Thomas
HSV Ried im Innkreis
1991
9000222
HSV Ried im Innkreis
Heinzelmaier Fabian
SIMOLFAN
1995
2013126
SIMOLFAN
Balazs Bulcsu
Minerva
1994
8040628
Minerva
Baumann Marius
Gruppo sportivo Altdorf
1998
646098
Gruppo sportivo Altdorf
Taylor Jamie
Devon
1989
401514
Devon
Cretu Gabriel
Ady Liceum Oradea
1991
2118609
Ady Liceum Oradea
Breitenmoser Marc
OL Zimmerberg
1999
8242209
OL Zimmerberg
Hofer Claus
Leibnitzer AC
1979
423965
Leibnitzer AC
Kalliany Rainer
SIMOLFAN
1958
8231058
SIMOLFAN
Hatt Simon
OL Zimmerberg
1992
7050892
OL Zimmerberg
Hug Jan
OL Zimmerberg
1992
1407350
OL Zimmerberg
Novák jr. Libor
OK24 Praha
1991
426348
OK24 Praha
Metzger Dario
OLK Fricktal
1998
7200250
OLK Fricktal
Renggli Silvan
OLK Fricktal
1994
364622
OLK Fricktal
Steck Tim
OLK Fricktal
1998
981214
OLK Fricktal
Steck Philipp
OLK Fricktal
1993
930730
OLK Fricktal
Lefevre Kilian
Bernadette GOVAERTS
1993
0
Bernadette GOVAERTS
Felder Michael
OL Zimmerberg
1998
8640228
OL Zimmerberg
Tikhomirov Mikhail
OMEGA
1986
7207039
OMEGA
Dietmann Tobias
OLG Suhr
1985
502385
OLG Suhr
Schmutz Samuel
Swiss O Deaf
1993
1419773
Swiss O Deaf
Cermak Jan
Hana Orienteering
1992
51445
Hana Orienteering
Sverdik Oskar
Hana Orienteering
1991
51452
Hana Orienteering
Veronesi Roman
OLG Säuliamt
1993
49595
OLG Säuliamt
Agnolon Nicolò
C.O. Aget Lugano
1987
8664475
C.O. Aget Lugano
Berg Håkon
Stokke IL
1982
1003348
Stokke IL
Valpiani Davide
A.S.D. ORIENTEERING CLUB APPENNINO
1989
1428412
A.S.D. ORIENTEERING CLUB APPENNINO
Nanni Francesco
Polisportiva Circolo Dozza A.S.D.
1984
40399
Polisportiva Circolo Dozza A.S.D.
von Kronhelm Tobias
OK Masen
1998
9586020
OK Masen
Brencic Ziga
RMT
1994
997090
RMT
Cuche Jonas
Care Vevey
1988
54655
Care Vevey
Schaer Hervé
Care Vevey
1987
413183
Care Vevey
Lyle Jonathan
Kingswood Navigators
1959
261887
Kingswood Navigators
Lyle Matthew
Kingswood Navigators
1988
503552
Kingswood Navigators
Domps Baptiste
Team Bandol
1994
0
Team Bandol

M Elite (59)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Colgan Jeremy
Mr Jeremy Colgan
1972
9700008
Mr Jeremy Colgan
Kuster Simon
OLG Stäfa
1992
1802081
OLG Stäfa
Pöschel Fabian
OLG Säuliamt
1997
8020697
OLG Säuliamt
Bürgi Philip
Olg Bern
1992
2003511
Olg Bern
Renevey Stéphane
CA Rosé
1989
8002063
CA Rosé
Toledo Zambrana Antonio
Raid O Paris
1989
8031298
Raid O Paris
Simkovics Erik
SIMOLFAN
1989
8460846
SIMOLFAN
Taylor Duncan
Devon
1994
8432155
Devon
Kubelka Stefan
Leibnitzer AC
1996
8223388
Leibnitzer AC
Röthlisberger Ismael
Rüebliland OK
1993
8200493
Rüebliland OK
Kopacek Jan
OBV Brno
1985
8028864
OBV Brno
Dudnikov Vladimir
O-MEPHI
1985
8630810
O-MEPHI
Flórez Fernández Alfonso
Peña Guara
1986
8647681
Peña Guara
Gallard Usieto Daniel Mingus
Peña Guara
1990
7032011
Peña Guara
Kyburz Matthias
OLK Fricktal
1990
8629582
OLK Fricktal
Widmer Lorenz
OLK Fricktal
1995
1393093
OLK Fricktal
Metzger Niklas
OLK Fricktal
1995
1717171
OLK Fricktal
Biller Georg
SV Mietraching
1988
7007111
SV Mietraching
Ermachenkov Aleksei
O-MEPHI
1986
8330000
O-MEPHI
Levin Dmytro
O-DEAF
1998
9200183
O-DEAF
Pozzoni Maurizio
ASCO Lugano
1978
8655248
ASCO Lugano
Sulz Henrik
SIMOLFAN
1990
8190819
SIMOLFAN
Varadi Attila
Pumpik
1996
206248
Pumpik
Poell Matthias
SIMOLFAN
1972
8048408
SIMOLFAN
Mayer Andreas
SIMOLFAN
1996
1996034
SIMOLFAN
Wernig Stefan
NF Steuerberg OLG
1988
8019871
NF Steuerberg OLG
Bryner Patrik
Rüebliland OK
1990
8636550
Rüebliland OK
Röthlisberger Michael
Rüebliland OK
1991
8632141
Rüebliland OK
Zbranek Roman
SKOB Zlin
1988
8422248
SKOB Zlin
Glotov Dmitrii
O-Pskov
1995
7212239
O-Pskov
Wanek Adam
OLC Stubai
1995
1602634
OLC Stubai
Bichl Daniel
OJE Wappler
1988
8631576
OJE Wappler
Aschwanden Yves
BauMaschine OK
1994
8636068
BauMaschine OK
Hellmüller Sven
BauMaschine OK
1995
8632399
BauMaschine OK
Borner Joel
BauMaschine OK
1994
8121994
BauMaschine OK
Zdrahal Tomas
Hana Orienteering
1988
8198811
Hana Orienteering
Kisvölcsey Ákos
MOM Budapest
1972
8280272
MOM Budapest
Györgyi Péter
MOM Budapest
1989
8645185
MOM Budapest
Martan Jiri
Slavia Liberec
1973
8662685
Slavia Liberec
Wolf Daniel
OOB TJ Turnov
1991
8086808
OOB TJ Turnov
Migliore Andrea
Polisportiva Besanese
1987
7210005
Polisportiva Besanese
Puentener Sven
Gruppo sportivo Altdorf
1997
8101097
Gruppo sportivo Altdorf
Moscatelli Filippo
A.S.D. ORIENTEERING COMO
2003
2134100
A.S.D. ORIENTEERING COMO
Spazzi Marco
A.S.D. ORIENTEERING COMO
2000
2134088
A.S.D. ORIENTEERING COMO
Daves Silvano
A.D. TRENT-O
1989
238757
A.D. TRENT-O
Consoli Paolo
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
1969
8081269
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
Bocchietti Tommaso
A.S.D. ORIENTEERING COMO
2001
2117776
A.S.D. ORIENTEERING COMO
Faini Luca
A.S.D. ORIENTEERING COMO
1993
7744110
A.S.D. ORIENTEERING COMO
Matthäus Kaspar
OLG Max und Moritz
2004
8653138
OLG Max und Moritz
Rychly Pavel
Hana Orienteering
1985
8414134
Hana Orienteering
Mathys Raffael
OLG Max und Moritz
1994
8161194
OLG Max und Moritz
Mathys Gabriel
OLG Max und Moritz
1996
8150496
OLG Max und Moritz
Cyril Bucher
OLG Max und Moritz
1997
8110797
OLG Max und Moritz
Frey Tim
OLG Max und Moritz
2000
2033832
OLG Max und Moritz
O'Boyle Seamus
CNOC
1987
8388883
CNOC
Goericke Marvin
Berliner TSC
1991
8008925
Berliner TSC
Takahashi Hideto
UTokyo OLK
1998
8100090
UTokyo OLK
Unegg Franz
SU Klagenfurt
1971
8260671
SU Klagenfurt
Satunin Petr
MSU
1991
1602276
MSU

M10 (5)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Krc Tobias
SG Zittau Süd
2009
8211209
SG Zittau Süd
Fischerleitner Lorenz
HSV Ried im Innkreis
2010
2050456
HSV Ried im Innkreis
Eberli Diego
ASCO Lugano
2010
8050510
ASCO Lugano
Gajda Petr
Hana Orienteering
2009
8028811
Hana Orienteering
Mühlbacher Elias
NF Steiermar
2010
8260310
NF Steiermar

M11-12 (11)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Sedláček Patrik
OK Roztoky
2008
8080829
OK Roztoky
Bomio-Pacciorini Aris
CO UTOE Bellinzona
2008
8300808
CO UTOE Bellinzona
Fischerleitner Clemens
HSV Ried im Innkreis
2007
433038
HSV Ried im Innkreis
Seibel Leo
OLG Hondrich
2008
8667782
OLG Hondrich
Bordoni Michelangelo
ASCO Lugano
2008
1398892
ASCO Lugano
Mühlbacher Lukas
NF Steiermar
2007
8170807
NF Steiermar
Cisar David
KOB Sokol Pezinok
2007
2136737
KOB Sokol Pezinok
Dolny Michal
KOB Sokol Pezinok
2007
8300010
KOB Sokol Pezinok
Valach Eli
KOB Sokol Pezinok
2007
2118108
KOB Sokol Pezinok
Sindico Riccardo
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
2007
0
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Dobler Linus
Lakeside Skunks
2008
8344333
Lakeside Skunks

M13-14 (14)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Tessier Hugo
GUC CO
2005
2027646
GUC CO
Strmecki Vibor
OK Maksimir
2007
1422007
OK Maksimir
Piller-Dávid Marcell
Egri Spartacus SE
2008
8112900
Egri Spartacus SE
Merkli Martin
OLV Luzern
2006
8665593
OLV Luzern
Zehnder Cyrill
Swiss O Tours
2005
8632396
Swiss O Tours
Seibel Valentin
OLG Hondrich
2006
8642150
OLG Hondrich
Kuc David
Hana Orienteering
2006
1007532
Hana Orienteering
Storemyr Henrik Repstad
Porsgrunn OL
2005
0
Porsgrunn OL
Breisacher Adrian
Gundelfinger Turnerschaft
2005
8060605
Gundelfinger Turnerschaft
Jancik Filip
KOB Sokol Pezinok
2006
8300002
KOB Sokol Pezinok
Syrovy Tomas
KOB Sokol Pezinok
2006
8400090
KOB Sokol Pezinok
Krizan Risko
KOB Sokol Pezinok
2005
2111073
KOB Sokol Pezinok
Dobler Theo
Lakeside Skunks
2006
8100040
Lakeside Skunks
Puntschuh Josef
Lakeside Skunks
2006
7658
Lakeside Skunks

M15-16 (21)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Sedláček Jaroslav
OK Roztoky
2003
8080830
OK Roztoky
Baud Quentin
CO Lausanne-Jorat
2004
8644551
CO Lausanne-Jorat
Idiartov Oleksandr
KSO Korostyshiv
2004
1408830
KSO Korostyshiv
Krys ILLIA
KSO Korostyshiv
2004
1408827
KSO Korostyshiv
Schärer Pascal
OLG Pfäffikon
2003
8640946
OLG Pfäffikon
Hahn Mariusz
Paksi SE
2004
8400402
Paksi SE
Aradi Bence
Paksi SE
2003
2022120
Paksi SE
Mittelholzer Henrik
OLK Fricktal
2004
2015582
OLK Fricktal
Varadi Bence
Pumpik
2004
8113115
Pumpik
Mathisen Tobias
Porsgrunn OL
2003
7208212
Porsgrunn OL
Ausen Martin
Porsgrunn OL
2003
902990
Porsgrunn OL
Brodin Magnus
Porsgrunn OL
2004
226766
Porsgrunn OL
Rosenvold Anders L.
Porsgrunn OL
2003
7070774
Porsgrunn OL
Thunold Oscar Wiersdalen
Porsgrunn OL
2004
262676
Porsgrunn OL
Kuc Radim
Hana Orienteering
2004
682668
Hana Orienteering
Grunwald Jori
Gundelfinger Turnerschaft
2004
8666017
Gundelfinger Turnerschaft
Dolny Marek
KOB Sokol Pezinok
2004
2111071
KOB Sokol Pezinok
Molnar Vlado
KOB Sokol Pezinok
2004
2111072
KOB Sokol Pezinok
Ria Gaetano
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
2003
2061267
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Magagnino Samuele
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
2003
2103377
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Lind Daniel
Dalaportens OL
2004
8634486
Dalaportens OL

M17-18 (11)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Baud Loic
CO Lausanne-Jorat
2002
8640290
CO Lausanne-Jorat
Zehnder Yaelle
Swiss O Tours
2002
1396709
Swiss O Tours
Brand Jan
Gruppo sportivo Altdorf
2002
889321
Gruppo sportivo Altdorf
Walthaner Janis
ASV Landau
2002
0
ASV Landau
Kornmo Halvard
Porsgrunn OL
2002
7070773
Porsgrunn OL
Skriubakken Håvard
Porsgrunn OL
2001
1101013
Porsgrunn OL
Acs Gergely
ZTC
2001
2110395
ZTC
Bílý Jakub
Hana Orienteering
2001
8662323
Hana Orienteering
Schivo Tommaso
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
2001
0
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
Sartori Patrik
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
2001
0
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
Havlik Adam
KOB Sokol Pezinok
2002
1407834
KOB Sokol Pezinok

M19-20 (12)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Laasch Severin
OLG Säuliamt
1999
8220899
OLG Säuliamt
Paleček Ondřej
SK Studenec
2001
8656505
SK Studenec
Holfeld Wilhelm
Team Sachsen
1999
8261199
Team Sachsen
Bräuer Dennis
Team Sachsen
1999
8606440
Team Sachsen
Klein Cedrik
Team Sachsen
1999
7207178
Team Sachsen
Suk Vojtech
Hana Orienteering
2001
51455
Hana Orienteering
Kapischke Henning
OK Mark Brandenburg
1999
7000085
OK Mark Brandenburg
Salgo' Stefano
IL MOSAICO A.S.D.
2000
7211323
IL MOSAICO A.S.D.
Rontini Mattia
ASDS CARCHIDIO-STROCCHI
2000
2065904
ASDS CARCHIDIO-STROCCHI
von Kronhelm Niklas
OK Masen
2000
9582303
OK Masen
Pusch Simon
SIMOLFAN
2000
1129480
SIMOLFAN
Küng Jann Andri
OLV Zug
2000
8200059
OLV Zug

M35+ (15)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Lopez Diego
Colmenar Orientación
1981
8656855
Colmenar Orientación
GARCIA RAMON
IMPERDIBLE
1967
8627770
IMPERDIBLE
Gabor Jozsef
Paksi SE
1978
8668984
Paksi SE
Kiss Gabor
Paksi SE
1980
8400404
Paksi SE
Mischler Andreas
OLV Hindelbank
1982
251835
OLV Hindelbank
Yakhin Ivan
Yekaterinburg
1980
8644888
Yekaterinburg
Körner Ralph
OL-Team Bayern
1980
8099000
OL-Team Bayern
SEN SINAN
Istanbul Orienteering SK
1968
1681227
Istanbul Orienteering SK
Pulnev Marat
IPC
1984
7201652
IPC
Acs Gabor
ZTC
1971
502394
ZTC
Meier Cyrill
OL Amriswil
1977
8231177
OL Amriswil
Jud Dani
OL Amriswil
1972
1207344
OL Amriswil
Fiocca Michele
CORSAORIENTAMENTO CLUB ROMA A.S.D.
1981
7811508
CORSAORIENTAMENTO CLUB ROMA A.S.D.
Pieroni Diego
G.S. CAPANNORI
1982
2137578
G.S. CAPANNORI
Rebuli Emanuele
ORIENTEERING MIANE '87
1977
2073781
ORIENTEERING MIANE '87

M40+ (26)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Sánchez-Gil Julián
Manzanares-O
1974
9101335
Manzanares-O
Kuehschelm Leopold
Berliner Turnerschaft
1979
8632425
Berliner Turnerschaft
Obernberger Michael
Naturfreunde Linz
1977
2027936
Naturfreunde Linz
PUCHE MADRID JOSE
GODIH ALBACETE
1975
8152323
GODIH ALBACETE
Mutafchiev Stefan
SCO Plovdiv
1978
1235789
SCO Plovdiv
Gendroz Raoul
CO Lausanne-Jorat
1978
8002709
CO Lausanne-Jorat
Piller Norbert Antal
Egri Spartacus SE
1976
8131176
Egri Spartacus SE
Hagymási Tamás
Egri Spartacus SE
1977
8644506
Egri Spartacus SE
Diaz ortuño Miguel
Godih
1975
1428551
Godih
Gregor Martin
SK OB Chotebor
1977
2121756
SK OB Chotebor
Oliver Jesús
COLMENAR
1979
8658609
COLMENAR
Egger Jürgen
Leibnitzer AC
1975
8400840
Leibnitzer AC
Medvedev Alexander
MedvedikOK
1977
2040910
MedvedikOK
Vijande Mateo
Malarruta
1977
8200222
Malarruta
MANZANEQUE ESTESO ANGEL LUIS
Criptana Vertical
1979
7204780
Criptana Vertical
Montiel Javier
University of Alicante
1978
8637635
University of Alicante
Ocvirk Edi
OK Japetic
1975
8230775
OK Japetic
Jacobsen Kristoffer
Tyrving IL
1979
8665504
Tyrving IL
Hurtado Cola Israel
University of Alicante
1978
363794
University of Alicante
Sevcik Matej
Hana Orienteering
1979
8044398
Hana Orienteering
Wenzel Hannes
OLC Union Viktring
1976
9900001
OLC Union Viktring
Kaltenbacher Pierre
HSV OL Wiener Neustadt
1978
8080804
HSV OL Wiener Neustadt
Calderon Manuele Alessio
FIRENZE ORIENTEERING ASD
1976
8193764
FIRENZE ORIENTEERING ASD
Rontini Massimo
ASDS CARCHIDIO-STROCCHI
1975
2800450
ASDS CARCHIDIO-STROCCHI
Larotella Roberto
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
1977
2045689
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
Navarro Martínez Javier
University of Alicante
1978
7200880
University of Alicante

M45+ (32)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Pfändler Marco
Svizzera celESTE
1973
0
Svizzera celESTE
Sytov Nikolay
Mosmeridian
1971
8150000
Mosmeridian
Bomio-Pacciorini Nicola
CO UTOE Bellinzona
1971
8240571
CO UTOE Bellinzona
Pavlov Andrei
Ykaterinburg
1971
8638599
Ykaterinburg
Merkli Matthias
OLV Luzern
1972
8641988
OLV Luzern
Liabzin Stepan
L-TEAM
1973
8666480
L-TEAM
Lehmann Michael
Ski-O Swiss
1974
8651728
Ski-O Swiss
Fischerleitner Peter
HSV Ried im Innkreis
1972
5413
HSV Ried im Innkreis
Hösel Thomas
SIMOLFAN
1970
2013125
SIMOLFAN
Bianchi Markus
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1970
700710
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
Walthaner Roman
ASV Landau
1973
0
ASV Landau
Horanyi György
Paksi SE
1969
2022148
Paksi SE
Seibel Markus
OLG Hondrich
1970
7207547
OLG Hondrich
Wüstenhagen Rolf
GTS
1970
8120570
GTS
Novák Libor
OK24 Praha
1965
682084
OK24 Praha
Christian Eberli
ASCO Lugano
1971
8080271
ASCO Lugano
Varadi Attila
Pumpik
1970
363479
Pumpik
Pölzelbuaer Michael
OLG Ströck
1970
8120970
OLG Ströck
Spiridonov Aleksei
GaasiEkspert
1972
7500057
GaasiEkspert
Mathisen Magne W.
Porsgrunn OL
1972
7208221
Porsgrunn OL
Gindu-Ferrari Wolfgang
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
1972
8002071
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
Blazek Petr
Hana Orienteering
1974
2051486
Hana Orienteering
Jirásek Jaroslav
Hana Orienteering
1971
232373
Hana Orienteering
Horcicka Petr
Hana Orienteering
1970
52472
Hana Orienteering
Tounec Vlatko
OK Kapela
1973
0
OK Kapela
Attila Varsányi
Veszprémi Honvéd SE
1967
7201393
Veszprémi Honvéd SE
Frappa Simone
FRIULI MTB & ORIENTEERING ASD
1973
201480
FRIULI MTB & ORIENTEERING ASD
De Palma Paolo
G.S. CAPANNORI
1970
2032003
G.S. CAPANNORI
Dietrich Jann
Afamdie
1970
1470327
Afamdie
Ponziani Fabio
ORIENTERING ROMA A.S.D.
1970
7001211
ORIENTERING ROMA A.S.D.
Dobler Georg
Lakeside Skunks
1972
8033022
Lakeside Skunks
Ievstafiev Oleksandr
Nash Klub
1971
1302717
Nash Klub

M50+ (58)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Urs Eisenbart
Svizzera celESTE
1965
1410935
Svizzera celESTE
Sedláček Jaroslav
OK Roztoky
1968
51894
OK Roztoky
Grassow Thomas
Kaulsdorfer OLV Berlin
1967
8290467
Kaulsdorfer OLV Berlin
Utzinger Urs
OL Zimmerberg
1965
1407707
OL Zimmerberg
Pätzold Philip
OLG Bern
1965
8128271
OLG Bern
Voit Michael
DARC Franken
1968
7070468
DARC Franken
PAUL Antoine
EPERNAY NATURE ET SPORT
1965
1510104
EPERNAY NATURE ET SPORT
Tessier Jean-Marc
GUC CO
1968
8270968
GUC CO
Strmecki Petar
OK Maksimir
1966
7889999
OK Maksimir
Kudraß Peter
SG Zittau Süd
1966
8140166
SG Zittau Süd
Barth Wolf-Dietrich
OL-Team Filder
1967
8088808
OL-Team Filder
Gehriger Peter
ol.biel.seeland
1965
8643865
ol.biel.seeland
Nilsen Espen Fyhn
Stavanger OK
1968
8657105
Stavanger OK
KILICOGLU Berkay
Istanbul Orienteering SK
1969
8000014
Istanbul Orienteering SK
Attinger Martin
OL Zimmerberg
1966
8160166
OL Zimmerberg
Wettstein Rolf
OL Zimmerberg
1962
8646152
OL Zimmerberg
Wehrli Christian
Swiss O Tours
1968
8625520
Swiss O Tours
Zöbl Gottfried
HSV Ried im Innkreis
1966
8050166
HSV Ried im Innkreis
Ecoffey Pierre
CO Lausanne-Jorat
1969
8654169
CO Lausanne-Jorat
Naish Richard
Naish
1965
8300165
Naish
Brand René
Gruppo sportivo Altdorf
1966
1407312
Gruppo sportivo Altdorf
Lerchegger Helmut
Leibnitzer AC
1968
8088088
Leibnitzer AC
Andersson Peter
OK Gynge
1966
7660223
OK Gynge
Jakab Albert
Paksi SE
1966
2050682
Paksi SE
Weber Markus
OLG Hondrich
1967
8291267
OLG Hondrich
Trösch Beat
OLG Hondrich
1968
8160968
OLG Hondrich
Mairinger Klaus
ASKÖ Henndorf Orienteering
1968
5328
ASKÖ Henndorf Orienteering
Mittelholzer Christian
OLK Fricktal
1969
2031008
OLK Fricktal
Nobbenhuis Marc
OLK Fricktal
1965
364535
OLK Fricktal
Vinicio Bosshard
ASCO Lugano
1966
8200366
ASCO Lugano
Kornmo Thore
Porsgrunn OL
1969
7080811
Porsgrunn OL
Finkenstaedt Michael
OSC Hamburg
1965
8011012
OSC Hamburg
Suk Martin
Hana Orienteering
1965
257519
Hana Orienteering
Bily Petr
Hana Orienteering
1968
51279
Hana Orienteering
Levy Tomas
Hana Orienteering
1968
331587
Hana Orienteering
Ginés Emilio
CD POSEIDÓN
1968
7003253
CD POSEIDÓN
Hyvönen Panu
SK Uranus
1967
248873
SK Uranus
Zsolt Németh
Veszprémi Honvéd SE
1965
8161165
Veszprémi Honvéd SE
Mühlbacher Thomas
NF Steiermar
1969
8140996
NF Steiermar
László Faggyas
Veszprémi Honvéd SE
1966
8170617
Veszprémi Honvéd SE
Della Maggiora Claudio
G.S. CAPANNORI
1961
206429
G.S. CAPANNORI
Guerrini Luciano
G.S. CAPANNORI
1967
2032008
G.S. CAPANNORI
Mazzei Paolo
G.S. CAPANNORI
1968
210836
G.S. CAPANNORI
Rosa Alessandro
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
1968
2013262
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
Zeni Ettore
G.S. CASTELLO DI FIEMME
1957
1423305
G.S. CASTELLO DI FIEMME
Volpi Davide
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
1968
7680725
A.S.D. UNIONE LOMBARDA
Greco Giovanni
IL MOSAICO A.S.D.
1965
502331
IL MOSAICO A.S.D.
Schenkel Urs
DominOtours
1951
8430127
DominOtours
Brabek Walter
OC Fürstenfeld
1968
12345
OC Fürstenfeld
Orehoci Robert
OK Bjelovar
1969
8250869
OK Bjelovar
von Kronhelm Thomas
OK Masen
1968
264134
OK Masen
Cereghetti Massimo
SCOM Mendrisio
1966
1966274
SCOM Mendrisio
Tela Marco
SCOM Mendrisio
1966
63739
SCOM Mendrisio
Salmins Girts
OK Saldus
1969
8719092
OK Saldus
Adenstedt Nikolaus
Orienteering Klostrneuburg
1965
8091965
Orienteering Klostrneuburg
Brand Christoph
OLG Spiegel
1969
8642069
OLG Spiegel
MARCU ADRIAN FLORIN
ACS PALATUL COPIILOR
1967
2013113
ACS PALATUL COPIILOR
Littler Chris
Littler
1968
8632900
Littler

M55+ (33)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Stefano Weilenmann
Svizzera celESTE
1960
0
Svizzera celESTE
Peter Knill
Svizzera celESTE
1960
8644432
Svizzera celESTE
KOSTER MARTIN
OL Regio Wil
1962
8655261
OL Regio Wil
Krischan Klaus
Rottenmann
1964
8118881
Rottenmann
NACEUR IBRAHIM
CO Lausanne Jorat
1962
8644480
CO Lausanne Jorat
BENEDETTI Etienne
EPERNAY NATURE ET SPORT
1962
2082275
EPERNAY NATURE ET SPORT
Perchonok Dmitry
DP
1962
7010662
DP
Bo Kristiansen Lennart
Viborg orienteringsklub
1963
8620891
Viborg orienteringsklub
Graumann Bernd
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
1961
8091061
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
Kolehmainen Ari
OC München
1962
1962000
OC München
Beierlein Uwe
OC München
1962
9002242
OC München
Attinger Thomas
OL Zimmerberg - Horgen
1962
8008915
OL Zimmerberg - Horgen
Wohlrabe Lutz
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
1962
8115155
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
Kontar Ihor
KSO Korostyshiv
1960
1427136
KSO Korostyshiv
Gloor Thomas
IG Bloch
1964
640811
IG Bloch
Tuerk Gernot
HSV Grossmittel
1959
8450845
HSV Grossmittel
Eriksson Sverker
OK Gynge
1960
9601024
OK Gynge
Elstner Florian
ASKÖ Henndorf Orienteering
1963
8030563
ASKÖ Henndorf Orienteering
Metzger Rémy
OLK Fricktal
1962
432644
OLK Fricktal
Steck Hansjörg
OLK Fricktal
1962
1008538
OLK Fricktal
Holer Werner
OLK Fricktal
1963
8240563
OLK Fricktal
Einarsson Kjell
OK Skogshjortarna
1964
640124
OK Skogshjortarna
Beltraminelli Paolo
ASCO Lugano
1961
8200961
ASCO Lugano
Darimont Didier
Bernadette GOVAERTS
1963
7211836
Bernadette GOVAERTS
Krejci Jaroslav
Hana Orienteering
1963
8660925
Hana Orienteering
Renggli Franz
Swiss O Deaf
1963
8117574
Swiss O Deaf
Andersen Jesper
FSK-Orientering
1964
8190764
FSK-Orientering
Veronesi Umberto
OLG Säuliamt
1962
8110962
OLG Säuliamt
Parmeggiani Luigi
IL MOSAICO A.S.D.
1961
2013273
IL MOSAICO A.S.D.
Zanatta Walter
ORIENTEERING TARZO A.S.D.
1962
2025425
ORIENTEERING TARZO A.S.D.
Casagrande Enrico
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
1964
2011043
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
Pühringer Dieter
SIMOLFAN
1961
9005033
SIMOLFAN
Konttajärvi Seppo
SK Uranus
1964
7130364
SK Uranus

M60+ (36)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Meier Thomas
Svizzera celESTE
1956
0
Svizzera celESTE
Biland Christian
OLG Cordoba Basel
1956
8020565
OLG Cordoba Basel
Hochwarter Rudolf
HSV Pinkafeld
1956
7707770
HSV Pinkafeld
Bonnett Richard
BAOC
1955
8380834
BAOC
Molinier Jean-Luc
Balise 77
1957
31277
Balise 77
Bjørgum Jon
Kristiansand OK
1959
9590620
Kristiansand OK
philippe adolphe
Balise77
1958
9191800
Balise77
CELEBI Ali
Istanbul Orienteering SK
1959
1395250
Istanbul Orienteering SK
Bürgi Hanspeter
Olg Bern
1958
2003522
Olg Bern
Friessnig Joachim
OC Fürstenfeld
1958
8133113
OC Fürstenfeld
Harris Peter
HALO
1958
8385971
HALO
Harvatt Neil
HALO
1956
505551
HALO
Evequoz Etienne
IG Bloch
1959
363279
IG Bloch
Mueller Beat
IG Bloch
1959
8140814
IG Bloch
Genevois Frederic
SIMOLFAN
1955
8090755
SIMOLFAN
Taylor Adrian
Devon
1955
8432151
Devon
Hofstetter Ueli
ol.biel.seeland
1954
8655205
ol.biel.seeland
Kyburz Urs
OLK Fricktal
1957
413187
OLK Fricktal
Lange Peter
SV Mietraching
1956
8334335
SV Mietraching
Koiser Gerhard
FUN.O NOe
1959
6903
FUN.O NOe
Gawel Jiri
Expres Czech Team
1957
8666873
Expres Czech Team
Blabla Zdenek
Expres Czech Team
1959
8660458
Expres Czech Team
John Vladimir
Expres Czech Team
1955
8185555
Expres Czech Team
Milota Josef
Hana Orienteering
1958
8656692
Hana Orienteering
Lambrecht Franz
OL Amriswil
1955
2003282
OL Amriswil
Kreis Urs
OL Amriswil
1955
8655210
OL Amriswil
Egli Gerhard
OL Amriswil
1956
503699
OL Amriswil
Ivansson Jan
OLC Stubai
1956
8111122
OLC Stubai
Zdrahal Tomas
Hana Orienteering
1953
52530
Hana Orienteering
Zdrahal Robert
Hana Orienteering
1957
8451957
Hana Orienteering
Curzio Leonardo
ORIENTAMONDO IVREA ASD
1958
1006262
ORIENTAMONDO IVREA ASD
O' Boyle Senan
CNOC
1956
1399410
CNOC
Biller Georg sen
SV Mietraching
1958
555155
SV Mietraching
heikoop anne
hoc93
1958
1301730
hoc93
Dubs Christoph
Bouvet island city runners
1956
0
Bouvet island city runners
Holm Kjell
Dalaportens OL
1957
355847
Dalaportens OL

M65+ (32)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Lévai Kálmán
Karcagi SE
1954
45173
Karcagi SE
Barrett Stig
Viborg orienteringsklub
1954
8009112
Viborg orienteringsklub
Kruithof Egbert
CO Lausanne Jorat
1949
417827
CO Lausanne Jorat
Berg Ragnar
Stokke IL
1951
9902224
Stokke IL
Mazzeni Gian Pietro
A.S.D.O.G.GALILEI
1953
7208131
A.S.D.O.G.GALILEI
DEVINE KIERAN
BAOC
1952
8201224
BAOC
Hutson Kenneth
HALO
1951
9101450
HALO
Mayrhofer Robert
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1953
7530504
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
Hartinger Franz
Leibnitzer AC
1953
8033011
Leibnitzer AC
Endrödi Jozsef
Paksi SE
1953
2050681
Paksi SE
Mischler Ernst
OLG Hondrich
1953
8046037
OLG Hondrich
Körner Walter
OL-Team Bayern
1950
500601
OL-Team Bayern
Linhart Christian
FUN.O NOe
1952
8088188
FUN.O NOe
Tobler Wolfgang
FUN.O NOe
1953
2033551
FUN.O NOe
Törnros Staffan
Tumba-Mälarhöjden OK
1952
18718
Tumba-Mälarhöjden OK
Hrouza Jan
Hana Orienteering
1954
8654899
Hana Orienteering
Jelinek Vit
Hana Orienteering
1951
8662674
Hana Orienteering
Stovicek Jan
Hana Orienteering
1950
51548
Hana Orienteering
Johansson Bernt
OLC Stubai
1954
8121054
OLC Stubai
Kolsky Alexandr
Hana Orienteering
1950
2073709
Hana Orienteering
Migliore Osvaldo
Oricuneo
1952
2042345
Oricuneo
Stangl Ernst
SIMOLFAN
1951
2114245
SIMOLFAN
Bernardi Silvano
ORIENTEERING TARZO A.S.D.
1951
201476
ORIENTEERING TARZO A.S.D.
Gobbi Gianluca
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
1952
2011050
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
Rychly Milos
Hana Orienteering
1951
8654881
Hana Orienteering
Quinn David
GenO
1951
2107680
GenO
Kohler Hansruedi
OLG Dachsen
1954
8210654
OLG Dachsen
Hendrie Ian
FVO
1952
7520421
FVO
Bernasconi Giorgio
SCOM Mendrisio
1951
8160751
SCOM Mendrisio
Engeler Felix
OL Amriswil
1952
8655258
OL Amriswil
Saksman Kai
TON
1950
8636983
TON
pongratz karl
HSV Pinkafeld
1952
8031031
HSV Pinkafeld

M70+ (12)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Yeates Peter
Dandenong Ranges Orienteering
1946
530946
Dandenong Ranges Orienteering
Risch Nikolaus
ASG Teutoburger Wald
1949
8655477
ASG Teutoburger Wald
Morgan David
East Pennine Orienteering Club
1946
1404024
East Pennine Orienteering Club
PETTERSSON YNGVE
Linkopings OK
1949
1491119
Linkopings OK
Schwyter Alfred
OK Gynge
1949
1234569
OK Gynge
Railimo Matti
SOCH Heinola
1948
8012275
SOCH Heinola
Gurka Jiri
FUN.O NOe
1946
8101111
FUN.O NOe
Tobler Gottfried
FUN.O NOe
1945
8640248
FUN.O NOe
Jirasek Jaroslav
Hana Orienteering
1947
7890
Hana Orienteering
Bisognin Giovanni
A.S.D. Erebus Orientamento Vicenza
1947
210376
A.S.D. Erebus Orientamento Vicenza
Passante Sandro
C.A. SPORTLEADER A.S.D.
1947
7030486
C.A. SPORTLEADER A.S.D.
Bort Paolo
ORIENTEERING PINÈ A.S.D.
1947
211319
ORIENTEERING PINÈ A.S.D.

M75+ (10)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Goodair Guy
East Pennine Orienteering Club
1936
8001888
East Pennine Orienteering Club
Bossert Hans
OL Zimmerberg
1941
1400764
OL Zimmerberg
Thiel Rolf
IHW Alex 78 Berlin
1943
7430925
IHW Alex 78 Berlin
Venhauer Otto
OLCU Viktring
1941
8190841
OLCU Viktring
Johansson Kalle
OK Skogshjortarna
1944
7542091
OK Skogshjortarna
Kiss Endre
PVM
1943
8680041
PVM
Novotny Frantisek
Hana Orienteering
1942
205614
Hana Orienteering
Valla Stanislav
Hana Orienteering
1934
53321
Hana Orienteering
Havlik Jaroslav
Hana Orienteering
1936
8338383
Hana Orienteering
Mikulecky Jan
Hana Orienteering
1938
8084000
Hana Orienteering

SCUOLE SUP (140)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Berndl Bianca
SIMOLFAN
2002
2013128
SIMOLFAN
Spengler Philomena
SIMOLFAN
2004
2013129
SIMOLFAN
Ulrich Cora
SIMOLFAN
2004
2013130
SIMOLFAN
Buchmüller Celina
SIMOLFAN
2002
2013131
SIMOLFAN
Gruber Annika
SIMOLFAN
2002
2013135
SIMOLFAN
Pawel Carolina
SIMOLFAN
2002
2013133
SIMOLFAN
Marak Ronja
SIMOLFAN
2001
2013134
SIMOLFAN
Pesak Lisa-Maria
SIMOLFAN
2001
2013136
SIMOLFAN
Angerer Georgina
SIMOLFAN
2002
2013137
SIMOLFAN
Korac Ariana
SIMOLFAN
2002
2013138
SIMOLFAN
Kugler Paul
SIMOLFAN
2001
2013139
SIMOLFAN
Maschl Viktoria
SIMOLFAN
2001
2013140
SIMOLFAN
Ertl Sarah
SIMOLFAN
2001
2013141
SIMOLFAN
Gasior Nathalie
SIMOLFAN
2001
2013143
SIMOLFAN
Haider Maja
SIMOLFAN
2000
2013144
SIMOLFAN
Khünl-Brady Saskia
SIMOLFAN
2001
2013145
SIMOLFAN
Lechthaler Christina
SIMOLFAN
2001
2013146
SIMOLFAN
Preiss Eva
SIMOLFAN
1999
2013147
SIMOLFAN
Winkler Daniela
SIMOLFAN
2001
2013148
SIMOLFAN
BENNICI RIC CARUSO FIL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
NORCINI FRANCESCO
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BUFFETTO MATTIA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
VELASQUEZ DAVIDE
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
ALBERI GIO LAVARDA FED
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BARONCINI ALB SARUGERI FIL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BENZONI GLO COLOMBO ILA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
CORRIZZATO RIC FANTACUZZI TOM
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
DALL'ASTA THO RIZZATI FAB
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
FIORE SIM MOLINA LUD
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
GIANI MARZIANI PERRI
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
MAZZOLENI ALE VERZI' SAL
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
GRIMOLDI BEA MINELLI AUR
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2005
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
BELLIN RIC SARTORIO SIM
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
ALGERI EMMA DEL PIO EMMA
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
2004
0
Pol.Ist.Sup.Dalla Chiesa Sesto Calende A.S.D.
MARINACCI MENDUNI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CANOSA CURCI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
dell' OLIO MAZZILLI
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
PASCULLI CRISTIANI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
TORTORA NARDUCCI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
SGARRA DI CHIO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
MARMO TROIA
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
SGARAMELLA MONTERISI-CENTRONE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
ALICINO D'ERCOLE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
COCCO-REGANO DI BISCEGLIE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CAPUTO SANTOVITO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
FUSIELLO LUCE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
MARMO CILIBERTI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CIFARATTI PETRUZZELLI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
POLLICE TROIA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
FIORE PESCE-MICCOLI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
BARILE D'AMBROSIO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
ZACCARO IEVA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
LOMBARDI CAMPANALE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
ZAGARIA LABROCA
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
MOSCHETTA ABBRUZZESE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
LOPETUSO ZEFFERINO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
ZOTTI COGNETTI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
GRINER RIBATTI
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
GIANFRANCESCO CALDAROLA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
BARBAROSSA SGARRA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
TESSE LIONETTI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CICIRIELLO LAMPO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
BUONVINO ZACCARO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
LOSITO RIBATTI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
SCARCELLI TERLIZZI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
LOCONTE PORRO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
DEL MONACO d'AMORE
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CONVERSANO CANOSA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CAMPANILE LOCONTE-LORUSSO
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
ZAGARIA VIRGILIO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
PIZZOLORUSSO PIRRONTI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
SACCOTELLI ZAGARIA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CAMPANA VILELLA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
SANTOVITO DE MUCCI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
GALENTINO PORRO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
PALUMBO GUGLIELMI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
PIARULLI HESSELMANN
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
AMORESE PETRUZZELLI
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
COLIA SERGIO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
SGARAMELLA NUZZIELLO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CARBONE ANZIOSO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
MASTRORILLO PAPA-SURIANO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CAPURSO NOIA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
VARISANO PIZZOLORUSSO
Liceo Nuzzi - Andria
2002
0
Liceo Nuzzi - Andria
GALENTINO ZAGARIA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
BARILE ZAMPOGNA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
RUGGIERO SGARAMELLA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
LEONETTI MONTERISI
Liceo Nuzzi - Andria
2004
0
Liceo Nuzzi - Andria
CAPOZZA LEONETTI-MAGNO
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CENTRONE CHIAPPERINO-CORATELLA S.
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
CUSMAI CORATELLA
Liceo Nuzzi - Andria
2003
0
Liceo Nuzzi - Andria
Caldarola Bafunno
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Campanale Campana
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Di Ceglie De Nigris
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Leonetti Di Gregorio
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lullo Lorusso
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Piccolo Narducci
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Simone/Tota Romolo
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Di Cosmo Barile
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Di Bari Di Gioia
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Griner Giuncato
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Improta Guglielmi
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lamesta Inchingolo
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lopetuso Lopetuso
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Massimo Mancini
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Miracapillo Merlati
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Ruggiero Moschetta
Liceo Classico "Troya" - Andria
2005
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Sgaramella Scarcelli
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Zagaria Vurchio
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Campanale Balice
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Cognetti Cavalera
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Fasano Di Biase
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Ieva Gadaleta
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lamura Lamparelli
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
lattanzio Lasciarrea
Liceo Classico "Troya" - Andria
2005
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lorizzo Leonetti
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Lullo Lotito
Liceo Classico "Troya" - Andria
2005
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Scaringella Rustico
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Soldani Sgarra
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Tondolo Terlizzi
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Di Schiena Cannone
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Cannone Berardino
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Cristiani Capurso
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Forlano Fasciano
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Loconte Lamparelli
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Losito/Marzano Marolla
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Matera Lops
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Moschetta Montrone
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Pastore Pastore
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Roberto Porro
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Santovito Salvemini
Liceo Classico "Troya" - Andria
2003
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Tucci/Vurchio Scamarcio
Liceo Classico "Troya" - Andria
2004
0
Liceo Classico "Troya" - Andria
Guainai Barsotti Cotrozzi
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Sacco Bertini
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Fruzzetti Cafaro
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Spinello Cicalini Ferri
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Pedonese De Marco Giacomelli
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Melani Farruku
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Tontoli Mazzeo
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
Tammaro Ricolli
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"
2002
0
Istituto di Istruzione Superiore Statale "A.Pesenti"

W A (52)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Keller Lea
OLG Stäfa
1994
8199466
OLG Stäfa
PAUL Romane
EPERNAY NATURE ET SPORT
1997
2082277
EPERNAY NATURE ET SPORT
Graumann Friederike
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
1991
910514
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
Wagner Sabine
SG Zittau Süd
1989
300902
SG Zittau Süd
Moraweck Karolin
SG Zittau Süd
1986
411433
SG Zittau Süd
Attinger Sophie
OL Zimmerberg - Horgen
2000
8332537
OL Zimmerberg - Horgen
Gehriger Sandra
OLG Biberist SO
1999
253542
OLG Biberist SO
Mayer Julia
HSV Grossmittel
1992
9080192
HSV Grossmittel
Attinger Annika
OL Zimmerberg
1999
8120699
OL Zimmerberg
Jordi Riina
OLG Hondrich
1999
8130199
OLG Hondrich
Humbel Ruth
OLG Cordoba
1957
8655213
OLG Cordoba
Perczel Otilia
Minerva
1997
8404209
Minerva
Taylor Katrina
Devon
1991
401516
Devon
Csiki Katalin Brigitta
Ady Liceum Oradea
1992
2118608
Ady Liceum Oradea
Waschnig Vera
Leibnitzer AC
1982
232949
Leibnitzer AC
Berg Sunniva
Stokke IL
1990
8200290
Stokke IL
Lenart Viktoria
Paksi SE
1997
8400403
Paksi SE
Dätwyler Andrea
OLG Hondrich
1998
2050526
OLG Hondrich
Mühlethaler Esther
OLG Hondrich
1991
895081
OLG Hondrich
Jutzi Deborah
OLV Hindelbank
1992
9920630
OLV Hindelbank
Kröppl Katrin
HSV Grossmittel
1991
8291091
HSV Grossmittel
Lange Maria
SV Mietraching
1991
8077177
SV Mietraching
Kitzinger Elisabeth
OL-Team Bayern
1986
2133212
OL-Team Bayern
Schöps Carina
OL-Team Bayern
1996
1290496
OL-Team Bayern
Metzger Saskia
OLK Fricktal
1995
427232
OLK Fricktal
Steck Lena
OLK Fricktal
1995
252804
OLK Fricktal
Kotrovskaya Polina
IPC
1985
7201669
IPC
Darimont Céline
Bernadette GOVAERTS
1992
0
Bernadette GOVAERTS
Haest Sandrine
Bernadette GOVAERTS
1996
0
Bernadette GOVAERTS
Wernig Martina
NF Steuerberg OLG
1991
4447000
NF Steuerberg OLG
Wassmer Stefanie
OLG Suhr
1987
8150797
OLG Suhr
Egger Sara
OLV Hindelbank
1992
505592
OLV Hindelbank
Hauser Barbara
SIMOLFAN
1990
2042188
SIMOLFAN
Horcickova Linda
Hana Orienteering
1986
301553
Hana Orienteering
Zdrahalova Kristyna
Hana Orienteering
1987
248093
Hana Orienteering
Cermakova Eliska
Hana Orienteering
1994
219025
Hana Orienteering
Slamova Lucie
Hana Orienteering
1982
51448
Hana Orienteering
Kudrnovska Jana
Hana Orienteering
1990
51451
Hana Orienteering
Broinger Christina
SIMOLFAN
1996
9960729
SIMOLFAN
Ölsböck Katharina
SIMOLFAN
1991
2013148
SIMOLFAN
Gerstenmayer Anita
SIMOLFAN
1991
2013150
SIMOLFAN
Pamlitschka Christina
SIMOLFAN
1992
2013151
SIMOLFAN
Cortese Gloria
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
1998
1459036
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
Carluccio Maura
C.A. SPORTLEADER A.S.D.
1986
7180747
C.A. SPORTLEADER A.S.D.
Curzio Anita Maria
ORIENTAMONDO IVREA ASD
1998
210323
ORIENTAMONDO IVREA ASD
Kohler Mirjam
OLG Dachsen
1990
8300716
OLG Dachsen
Schärer Mirjam
OLG Pfäffikon
1988
8657180
OLG Pfäffikon
Schärer Ursina
OLG Pfäffikon
1990
1008548
OLG Pfäffikon
Schärer Seraina
OLG Pfäffikon
1995
1470332
OLG Pfäffikon
Pühringer Anna
SIMOLFAN
1997
900333
SIMOLFAN
Assfalg Mélissa
Care Vevey
1991
64797
Care Vevey
Schlich Alexandra
Care Vevey
1987
7201316
Care Vevey

W Elite (41)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Pérez García Blanca
Club Colmenar
1985
8656852
Club Colmenar
Molinier Caroline
Balise 77
1996
31320
Balise 77
Suter Liliane
OL Zimmerberg
1998
8643454
OL Zimmerberg
Liabzina Anna
L-TEAM
1996
8666477
L-TEAM
Borner Giulia
OL Zimmerberg
1995
8160714
OL Zimmerberg
Gregorova Kamila
SK OB Chotebor
1981
8660904
SK OB Chotebor
Kalinina Veronika
IFK Lidingö SOK
2000
8310938
IFK Lidingö SOK
Chelnova Anna
IFK Lidingö SOK
1999
7201689
IFK Lidingö SOK
Näf Flavia
OLG Cordoba
1991
8666142
OLG Cordoba
Gustafsson Linnea
OK Gynge
1997
529220
OK Gynge
Bachmann Anik
OL Zimmerberg
1999
8270714
OL Zimmerberg
Gebauerova Jana
OBV Brno
1979
703370
OBV Brno
Nováková Katerina
OK24 Praha
1994
887935
OK24 Praha
Barahona Roces Patricia
Peña Guara
1987
8625725
Peña Guara
Jenzer Sarina
OLK Fricktal
1991
8629563
OLK Fricktal
Nobbenhuis Rianne
OLK Fricktal
1995
8653017
OLK Fricktal
Hotz Marita
Rüebliland OK
1997
8120697
Rüebliland OK
Androsovich Hanna
O-DEAF
1993
9200184
O-DEAF
Varadi Vivien
Pumpik
1995
206221
Pumpik
Gavrilova Darya
IPC
2001
9101981
IPC
Sokolova Sofya
IPC
2000
7201629
IPC
Pegan Bernadett
Naturfreunde Villach - Orientierungslauf
1970
307716
Naturfreunde Villach - Orientierungslauf
Kavankova Iva
SKOB Zlin
1997
8654917
SKOB Zlin
Doblado Consolación
CD POSEIDÓN
1989
1399981
CD POSEIDÓN
Englmaier Gudrun
SIMOLFAN
1989
8300030
SIMOLFAN
Gárdonyi Csilla
MOM Budapest
2001
8636765
MOM Budapest
Czakó Boglárka
MOM Budapest
2003
8031118
MOM Budapest
Zempléni Lilla
MOM Budapest
2003
8645183
MOM Budapest
Lai Hoa
SIMOLFAN
1990
887838
SIMOLFAN
Kinga Varsányi
Veszprémi Honvéd SE
1994
8484484
Veszprémi Honvéd SE
Martanova Elin
Slavia Liberec
1998
8659420
Slavia Liberec
Martanova Lea
Slavia Liberec
1998
8662713
Slavia Liberec
Sokolarova Sarka
OOB TJ Turnov
1999
8660903
OOB TJ Turnov
Marzolini Michela
A.S.D. ORIENTEERING CLUB APPENNINO
1989
2042327
A.S.D. ORIENTEERING CLUB APPENNINO
Hendrie Rachel
FVO
1997
8230297
FVO
Egli Isabel
OLG Max und Moritz
1995
8060395
OLG Max und Moritz
Lerf Rosa
OLG Max und Moritz
2000
8641379
OLG Max und Moritz
Stalder Kaja
OLG Max und Moritz
1999
8092899
OLG Max und Moritz
O' Boyle Caoimhe
CNOC
1997
917797
CNOC
Blume Katja
Berliner TSC
1992
9008925
Berliner TSC
König Katharina
LSG Weiher
1998
8290198
LSG Weiher

W10 (2)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Bomio-Pacciorini Sara
CO UTOE Bellinzona
2010
8060410
CO UTOE Bellinzona
Fisakova Lucie
Hana Orienteering
2009
416173
Hana Orienteering

W11-12 (11)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Mutafchieva Kristiyana
SCO Plovdiv
2007
2136396
SCO Plovdiv
Tovchigrechko Maria
IHW Alex 78 Berlin
2007
8662644
IHW Alex 78 Berlin
Merkli Sonja
OLV Luzern
2008
8655478
OLV Luzern
Gabor Zsofia
Paksi SE
2008
2088237
Paksi SE
Teuscher Fiona
OLG Hondrich
2007
1150803
OLG Hondrich
Gindu-Ferrari Theresa
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
2008
364394
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
Gajdova Michaela
Hana Orienteering
2007
8660527
Hana Orienteering
Provenzano Giorgia
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
2008
0
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Provenzano Clarissa
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
2009
0
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Rychla Karolina
Hana Orienteering
2007
8654916
Hana Orienteering
Brand Mette
OLG Spiegel
2007
8666038
OLG Spiegel

W13-14 (12)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Röhrl Leony
OL Amriswil Woman Power
2005
8081105
OL Amriswil Woman Power
GIRAUD Mariette
VALMO
2005
1590611
VALMO
Kropyvnytska Kateryna
KSO Korostyshiv
2006
1408850
KSO Korostyshiv
Vidaković Majda
OK Kapela
2005
2113348
OK Kapela
Teuscher Seraina
OLG Hondrich
2005
1199906
OLG Hondrich
Wanda Kovac
OK Kapela
2006
2113332
OK Kapela
Blazkova Veronika
Hana Orienteering
2005
8636796
Hana Orienteering
Srbova Michaela
Hana Orienteering
2005
8660560
Hana Orienteering
Silakova Anastasiia
SKRUM
2006
8645038
SKRUM
Mikes Janka
MOM Budapest
2006
8645184
MOM Budapest
Cortese Serena
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
2006
1452432
A.S.D. ASIAGO 7 COMUNI S.O.K.
Unegg Elena
SU Klagenfurt
2005
8241005
SU Klagenfurt

W15-16 (13)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Tessier Alix
GUC CO
2003
2027644
GUC CO
Synchuk Ivanna
KSO Korostyshiv
2004
1408848
KSO Korostyshiv
Bilobrovets Olena
KSO Korostyshiv
2004
1408859
KSO Korostyshiv
Burylko Viktoriia
KSO Korostyshiv
2004
1408828
KSO Korostyshiv
Hryshchuk Mariia
KSO Korostyshiv
2006
1408847
KSO Korostyshiv
Brand Miren
Gruppo sportivo Altdorf
2004
7710705
Gruppo sportivo Altdorf
Pichel Lola
GTS
2004
8140104
GTS
Kagelmacher Chiara
TV Mönchweiler
2004
8655898
TV Mönchweiler
Holtermann Une
Porsgrunn OL
2003
7208209
Porsgrunn OL
Kjørholt Lie Anine
Porsgrunn OL
2003
7208211
Porsgrunn OL
Kézdy Judit
MOM Budapest
2003
7030629
MOM Budapest
Zsófia Faggyas
Veszprémi Honvéd SE
2004
1396223
Veszprémi Honvéd SE
Unegg Marlene
SU Klagenfurt
2003
8061103
SU Klagenfurt

W17-18 (8)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Pätzold Nora
OLG Bern
2002
8641416
OLG Bern
Kovacs Kira
Paksi SE
2002
888368
Paksi SE
Kovacs Karina
Paksi SE
2002
8400406
Paksi SE
Troxler Lea
OLG Hondrich
2001
8665929
OLG Hondrich
Ausen Elise
Porsgrunn OL
2001
2077258
Porsgrunn OL
Gleirscher Nadine
OLC Stubai
2002
8200118
OLC Stubai
Novakova Eliska
Hana Orienteering
2001
8033215
Hana Orienteering
Sárközy Rita
MOM Budapest
2004
8260904
MOM Budapest

W19-20 (7)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Sedláčková Linda
OK Roztoky
2000
232535
OK Roztoky
Liabzina Aleksandra
L-TEAM
2000
8666470
L-TEAM
Scherrer Anja
OLG Chur
1999
8071099
OLG Chur
Jakob Isabel
Team Sachsen
1999
8606485
Team Sachsen
Vassend Hanne
Porsgrunn OL
2000
8012025
Porsgrunn OL
Rosenvold Camilla L.
Porsgrunn OL
1999
7080803
Porsgrunn OL
Cescon Karin
PUNTO K ORIENTEERING ASD
2000
1426957
PUNTO K ORIENTEERING ASD

W35+ (18)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Csécs Kinga
OLG Bern
1982
8641382
OLG Bern
GIRAUD Marion
VALMO
1982
31434
VALMO
Welti Yvonne
Ski-O Swiss
1978
8344910
Ski-O Swiss
Accola Ursina
Ski-O Swiss
1980
8652999
Ski-O Swiss
Vogel Rahel
Ski-O Swiss
1977
8644516
Ski-O Swiss
Bergant Vidaković Sandra
OK Kapela
1980
2105097
OK Kapela
Gabor Anita
Paksi SE
1980
8400405
Paksi SE
Böröcz Ildiko
Paksi SE
1984
2022150
Paksi SE
Viqueira Andrea
Malarruta
1978
8010761
Malarruta
Wyss Ursula
OLV Hindelbank
1980
8009060
OLV Hindelbank
Kiener Cornelia
OL-Team Bayern
1983
2133211
OL-Team Bayern
Myklatun Silje
Tyrving IL
1980
7203407
Tyrving IL
Pulneva Anna
IPC
1984
7201654
IPC
Szabo Emese
ZTC
1980
2067271
ZTC
Meier Domenika
OL Amriswil
1979
8090979
OL Amriswil
Van der Velde Rita
OL Amriswil
1976
2116273
OL Amriswil
Novakova Lenka
Hana Orienteering
1980
8660580
Hana Orienteering
Venclova Veronika
Hana Orienteering
1982
2053565
Hana Orienteering

W40+ (23)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Manzaneque Carmen
Manzanares-O
1976
9101360
Manzanares-O
Röhrl Corinne
OL Amriswil Woman Power
1975
7077700
OL Amriswil Woman Power
Mitzenheim Sabine
DARC Franken
1975
2036380
DARC Franken
Shmakova Alina
IHW Alex 78 Berlin
1977
2060352
IHW Alex 78 Berlin
Herrero del hoyo Julia
Godih
1977
2016886
Godih
Gattringer Ingrid
HSV Ried im Innkreis
1975
5403
HSV Ried im Innkreis
Bianchi Karin
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1975
7040553
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
ASTIGARRAGA NEKANE
COLMENAR
1979
8662017
COLMENAR
Auer Jasmine
Leibnitzer AC
1975
423962
Leibnitzer AC
Medvedeva Maria
MedvedikOK
1977
1408336
MedvedikOK
SEN SIBEL
Istanbul Orienteering SK
1969
1690207
Istanbul Orienteering SK
APARICIO PALOMINO SILVIA BELÉN
Criptana Vertical
1975
8001663
Criptana Vertical
APARICIO PALOMINO YOLANDA
Criptana Vertical
1974
7204792
Criptana Vertical
Filippini Laura
ASCO Lugano
1978
1110006
ASCO Lugano
Gindu-Ferrari Barbara
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
1974
8499399
Laufklub Kompass Innsbruck Imst
Berzenji Sanda
OK Kapela
1975
2120666
OK Kapela
Fuerst Yolanda
Swiss O Deaf
1975
8657207
Swiss O Deaf
Blazkova Marketa
Hana Orienteering
1975
2067998
Hana Orienteering
Gajdova Kristina
Hana Orienteering
1977
2115689
Hana Orienteering
Rebrova Ekaterina
SKRUM
1977
8667679
SKRUM
Erika Széplaki
Veszprémi Honvéd SE
1976
1071476
Veszprémi Honvéd SE
Allwinger Judith
Leibnitzer AC
1977
9997000
Leibnitzer AC
Schulze Eija
GTS
1978
8115128
GTS

W45+ (39)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Koster Katja
OL Regio Wil
1971
8044351
OL Regio Wil
Sedláčková Petra
OK Roztoky
1970
9982
OK Roztoky
Gagliardi Ulla
OLK Piz Hasi
1973
64615
OLK Piz Hasi
HERRERO VINADER JOAQUINA
GODIH ALBACETE
1967
8034525
GODIH ALBACETE
Steingruber Sandra
CO UTOE Bellinzona
1970
8121269
CO UTOE Bellinzona
Gehrig Claudia
OL Amriswil Woman Power
1974
8050266
OL Amriswil Woman Power
Tepeli Elif
ÇSA
1968
1102956
ÇSA
Tessier Christel
GUC CO
1971
8030871
GUC CO
Jaksic Mirka
OK Maksimir
1971
1261971
OK Maksimir
Nieto Calvo Pilar
Navalcan-O
1968
8647690
Navalcan-O
Baud Sandrine
CO Lausanne-Jorat
1971
8653000
CO Lausanne-Jorat
KILICOGLU Banu
Istanbul Orienteering SK
1974
666014
Istanbul Orienteering SK
Kailbauer Eva
OC Fürstenfeld
1972
2045594
OC Fürstenfeld
Merkli-Schlaepfer Angelika
OLV Luzern
1971
8661791
OLV Luzern
Schärer Claudia
OLG Pfäffikon
1971
9101391
OLG Pfäffikon
Liabzina Tatiana
L-TEAM
1972
8666490
L-TEAM
PEREZ RIOFRIO ANA BELEN
IMPERDIBLE
1974
8197411
IMPERDIBLE
Fischerleitner Karoline
HSV Ried im Innkreis
1973
5880
HSV Ried im Innkreis
Wihlborg Anneli
OK Gynge
1970
7002200
OK Gynge
Jakab Eva
Paksi SE
1969
2022152
Paksi SE
Kovacs Vera
Paksi SE
1970
2022118
Paksi SE
Teuscher Ruth
OLG Hondrich
1970
251218
OLG Hondrich
Nováková Irena
OK24 Praha
1966
2133898
OK24 Praha
Valentová Helena
OK24 Praha
1966
52099
OK24 Praha
Harrison Emma
East Pennine Orienteering Club
1972
8160772
East Pennine Orienteering Club
González Santiago Olga
Peña Guara
1971
1602562
Peña Guara
Mittelholzer Camilla
OLK Fricktal
1974
2300210
OLK Fricktal
Healy Mary
GEN
1954
8629122
GEN
Tobler- Egger Gabriele
FUN.O NOe
1974
6904
FUN.O NOe
Ocvirk Eva
OK Japetic
1973
8281073
OK Japetic
Glinska Beata Adrianna
OK Kapela
1971
2109710
OK Kapela
Jung Myrtha
OL Amriswil
1971
1400795
OL Amriswil
Kondratieva Aleksandra
SKRUM
1972
8643716
SKRUM
Van Buuren Nadia
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
1973
2141187
ORIENTEERING TRIESTE - A.S.D.
DEGRASSI MICHELA
PUNTO K ORIENTEERING ASD
1974
2045657
PUNTO K ORIENTEERING ASD
Morgner Cornelia
USV Jena
1972
1398588
USV Jena
Zimmermann Liz
Lakeside Skunks
1972
49710
Lakeside Skunks
Adenstedt Ingrid
Orienteering Klostrneuburg
1970
8180670
Orienteering Klostrneuburg
Unegg Christine
SU Klagenfurt
1971
8301171
SU Klagenfurt

W50+ (37)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Purrer Johanna
OLG Cordoba Basel
1966
8020566
OLG Cordoba Basel
PAUL Christel
EPERNAY NATURE ET SPORT
1966
2082274
EPERNAY NATURE ET SPORT
COVIAUX Marie
EPERNAY NATURE ET SPORT
1966
1510101
EPERNAY NATURE ET SPORT
Nikkel Helle
Viborg orienteringsklub
1964
8009135
Viborg orienteringsklub
Damgaard Lene Bejer
Viborg orienteringsklub
1966
8621035
Viborg orienteringsklub
Pilloud Elisabeth
COLJ
1965
8654141
COLJ
Devine Jillian
BAOC
1965
7778797
BAOC
Jasulaityte Lina
Olifant
1967
8188775
Olifant
Hohl Therese
ol.biel.seeland
1967
1406385
ol.biel.seeland
Attinger Judith
OL Zimmerberg
1967
8130467
OL Zimmerberg
Brabek Eva
OC Fürstenfeld
1968
12345
OC Fürstenfeld
Wehrli Jolanda
Swiss O Tours
1963
8636804
Swiss O Tours
Zehnder-Gilgen Eva
Swiss O Tours
1968
8625611
Swiss O Tours
Baumann-Zurfluh Irène
Gruppo sportivo Altdorf
1967
8230567
Gruppo sportivo Altdorf
Olsson Christin
OK Gynge
1968
405160
OK Gynge
Gustafsson Carina
OK Gynge
1968
9680208
OK Gynge
Jordi Silvia
OLG Hondrich
1968
8200568
OLG Hondrich
Mosimann Ute
OLG Hondrich
1966
201751
OLG Hondrich
Larsson Suzy
OK Skogshjortarna
1966
660628
OK Skogshjortarna
Welin Monica
OK Skogshjortarna
1966
2126122
OK Skogshjortarna
Conti Beltraminelli Marzia
ASCO Lugano
1965
8041165
ASCO Lugano
Vassend Hilde
Porsgrunn OL
1968
923401
Porsgrunn OL
Tóth Marianna
PVM
1967
8061427
PVM
Halirova Eva
Hana Orienteering
1966
8028822
Hana Orienteering
Miturova Radka
Hana Orienteering
1965
1421924
Hana Orienteering
Aikio Outi
SK Uranus
1966
8633193
SK Uranus
Zsoltné Németh
Veszprémi Honvéd SE
1968
8092268
Veszprémi Honvéd SE
Ágnes Wengrin
Veszprémi Honvéd SE
1969
8230423
Veszprémi Honvéd SE
Contursi Bianca
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
1965
2061256
A.S.D. ESTREMA OUTDOOR
Champalbert Isabelle
IL MOSAICO A.S.D.
1967
2013234
IL MOSAICO A.S.D.
Lovisotto Marina
FRIULI MTB & ORIENTEERING ASD
1967
8310767
FRIULI MTB & ORIENTEERING ASD
Leonardelli Angela
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
1965
2011061
ORIENTEERING PERGINE A.S.D.
Petraroli Alda
ORIENTEERING PINÈ A.S.D.
1967
2091660
ORIENTEERING PINÈ A.S.D.
Pierucci Isabella
G.S. CAPANNORI
1966
210849
G.S. CAPANNORI
Kocianova Eva
Hana Orienteering
1968
2112733
Hana Orienteering
von Kronhelm Karin
OK Masen
1968
264136
OK Masen
Brand Alexandra
OLG Spiegel
1968
541969
OLG Spiegel

W55+ (33)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
NACEUR NAJLA
CO Lausanne Jorat
1964
8642191
CO Lausanne Jorat
DUVOISIN ELISABETH
CO Lausanne Jorat
1960
8159869
CO Lausanne Jorat
DUMONT-GOSSET Bernadette
EPERNAY NATURE ET SPORT
1958
1510102
EPERNAY NATURE ET SPORT
Molinier Frédérique
Balise 77
1960
1000979
Balise 77
Graumann Heidi
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
1963
8201263
ESV Lok Berlin-Schoeneweide
Hald Ragnhild
Kristiansand OK
1962
9030262
Kristiansand OK
Ebert Anke
OL-Team Filder
1963
9630369
OL-Team Filder
Gehriger Beatrice
OLG Biberist SO
1963
8641394
OLG Biberist SO
Lepori Daria
Gold Savosa
1962
8060603
Gold Savosa
Kröppl Elke
HSV Grossmittel
1962
8212620
HSV Grossmittel
Mayer Brigitta
HSV Grossmittel
1960
7022722
HSV Grossmittel
Gittmaier Doris
HSV Ried im Innkreis
1964
2050464
HSV Ried im Innkreis
Zöbl Maria
HSV Ried im Innkreis
1964
8201648
HSV Ried im Innkreis
Kempe-Gebert Bettina
SSV Planeta Radebeul
1964
1964602
SSV Planeta Radebeul
Scholl-Bürgi Sabine
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1964
8012339
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
Elstner Margit
ASKÖ Henndorf Orienteering
1964
640718
ASKÖ Henndorf Orienteering
Mairinger Christa
ASKÖ Henndorf Orienteering
1963
5353
ASKÖ Henndorf Orienteering
Holer Ann-Sofie
OLK Fricktal
1962
620823
OLK Fricktal
Steck Christine
OLK Fricktal
1963
59145
OLK Fricktal
Gautschi Priska
OLK Fricktal
1961
8160161
OLK Fricktal
Lange Petra
SV Mietraching
1963
8116111
SV Mietraching
Wallin Johansson Maria
OK Skogshjortarna
1962
263749
OK Skogshjortarna
Govaerts Bernadette
Bernadette GOVAERTS
1960
9011960
Bernadette GOVAERTS
Finkenstaedt Ariane
OSC Hamburg
1962
1401591
OSC Hamburg
Egger Barbara
OLV Hindelbank
1963
1602670
OLV Hindelbank
Pamlitschka Herta
SIMOLFAN
1960
46336
SIMOLFAN
BOCQUET PASCALE
BONO
1960
1000910
BONO
Rantalainen Anna-Lea
Lahden Suunnistajat -37
1964
8111638
Lahden Suunnistajat -37
Piffer Maria
A.D. TRENT-O
1962
308882
A.D. TRENT-O
Candotti Claudia
A.D. TRENT-O
1963
205643
A.D. TRENT-O
Bolzonella Manuela
A.S.S. ORIENTEERING MALIPIERO MARCON
1962
210350
A.S.S. ORIENTEERING MALIPIERO MARCON
Hendrie Fiona
FVO
1960
8050360
FVO
Cunningham Alison
FVO
1963
8630902
FVO

W60+ (24)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Lévainé Kovács Róza
Karcagi SE
1957
45172
Karcagi SE
Fenmen Nermin
ÇSA
1956
8021156
ÇSA
Naish Kiyoko
Naish
1959
2061482
Naish
Mayrhofer Ines
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1955
7550503
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
Taylor Helen
Devon
1959
401526
Devon
Tuerk Eva
HSV Grossmittel
1959
7520752
HSV Grossmittel
Kalliany Susanne
SIMOLFAN
1959
8050359
SIMOLFAN
Duppenthaler Susi
OLV Hindelbank
1958
413124
OLV Hindelbank
Kyburz Silvia
OLK Fricktal
1957
1008143
OLK Fricktal
Schneidhofer Marianne
FUN.O NOe
1955
6990
FUN.O NOe
Broinger Karin
SIMOLFAN
1958
46427
SIMOLFAN
Jelinkova Dagmar
Hana Orienteering
1957
7209285
Hana Orienteering
Egli Brigitte
OL Amriswil
1956
64960
OL Amriswil
Sieglerova Alena
Hana Orienteering
1955
49470
Hana Orienteering
Holinkova Milada
Hana Orienteering
1957
8648621
Hana Orienteering
Bouché Sylvie
Club Orientation Loisirs Etréchy
1959
31429
Club Orientation Loisirs Etréchy
Arnaudo Ornella
Oricuneo
1955
2042344
Oricuneo
ROIRAND LINE
BONO
1959
1000909
BONO
Kohler Käthi
OLG Dachsen
1959
8020459
OLG Dachsen
Schärer-Bärlocher Claudia
OLG Pfäffikon
1957
251262
OLG Pfäffikon
Mayer Catherine
SCOM Mendrisio
1958
887032
SCOM Mendrisio
O' Boyle Bernie
CNOC
1958
1399409
CNOC
Cuche Camille
Care Vevey
1956
1201056
Care Vevey
König Eva-Maria
LSG Weiher
1957
8112113
LSG Weiher

W65+ (12)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Risch Petra
ASG Teutoburger Wald
1952
555001
ASG Teutoburger Wald
Kruiithof Dorien
CO Lausanne Jorat
1949
417826
CO Lausanne Jorat
Nergaard Inger
Stokke IL
1953
9059716
Stokke IL
Baumann Silvia
OL Zimmerberg-See
1950
9101457
OL Zimmerberg-See
Nilsson Gunnel
SIMOLFAN
1954
8250154
SIMOLFAN
Hartinger Maria
Leibnitzer AC
1954
49239
Leibnitzer AC
Linhart Reingild
FUN.O NOe
1953
8088881
FUN.O NOe
Törnros Helen
Tumba-Mälarhöjden OK
1950
18744
Tumba-Mälarhöjden OK
Stehnova Hana
Hana Orienteering
1951
51799
Hana Orienteering
Zavadilova Nada
Hana Orienteering
1954
336750
Hana Orienteering
Turri Luisella
A.D. TRENT-O
1952
210312
A.D. TRENT-O
Hynes Brenda
GenO
1953
363788
GenO

W70+ (9)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Yeates Ilze
Dandenong Ranges Orienteering
1949
767949
Dandenong Ranges Orienteering
Müller Gianini Ruth
CO UTOE Bellinzona
1945
8653037
CO UTOE Bellinzona
Morgan Juliet
East Pennine Orienteering Club
1946
1404025
East Pennine Orienteering Club
PETTERSSON INGA LILL
Linkopings OK
1947
1470705
Linkopings OK
Thiel Susi
IHW Alex 78 Berlin
1947
7150547
IHW Alex 78 Berlin
Prettner Elisabeth
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
1945
40498
ORIENTEERING INNSBRUCK IMST
Tibbelin Karin
Attunda OK
1945
27413
Attunda OK
Tobler Barbara
FUN.O NOe
1947
8640250
FUN.O NOe
Stovickova Zdenka
Hana Orienteering
1949
51549
Hana Orienteering

W75+ (4)
Nome
Team
Anno
Sicard
Country
Goodair Judith
East Pennine Orienteering Club
1941
8640444
East Pennine Orienteering Club
Roder Ulrike
HSV Ried im Innkreis
1940
5407
HSV Ried im Innkreis
Venhauer Dieti
OLCU Viktring
1944
8291044
OLCU Viktring
Granholm Charlotta
Linkopings OK
1942
8161681
Linkopings OK